GovTech Festival to świętowanie osiągnięć najnowszych technologii – cztery tygodnie pełnej digitalizacji, nauki i super zabawy! Fake news, cyberbezpieczeństwo, AR i VR, FinTech, platformy e-commerce czy sztuczna inteligencja to tylko niektóre tematy Festiwalu.

GovTech Festival to cykl imprez organizowanych w listopadzie 2020 roku, mających na celu szerzenie zainteresowania cyfryzacją, nowoczesnymi technologiami i innowacjami, także w sektorze publicznym (GovTech). Listopad 2020 to miesiąc pełen inicjatyw, z których osoby zainteresowane nowymi technologiami będą mogły wybrać wydarzenia najbardziej odpowiednie dla siebie.

Celem Festiwalu jest przybliżanie obywatelom tajników cyfrowego świata i podnoszenie ich cyfrowych umiejętności. Wydarzenia dostępne codziennie przeznaczone są dla każdej grupy wiekowej – od dzieci po seniorów i zawodowej, bez względu na poziom wiedzy o IT czy miejsce zamieszkania.

GovTech Festival jest alternatywą dla stacjonarnego wydarzenia Internet Governance Forum 2020, które z powodu pandemii zostało przesunięte. Festiwalowe wydarzenia odbywają się online i offline. Proponujemy: konferencje, webinaria, debaty, prezentacje, wywiady, wystąpienia, wystawy. Większość wydarzeń będzie dostępna online na naszej stronie internetowej. To pierwsza taka inicjatywa organizowana przez GovTech Polska.

Gorąco zapraszamy do zgłaszania Waszych działań i wpisania ich do kalendarza Festiwalu. Zgłoście projekt do 16 października 2020 i promujcie festiwal wśród swoich partnerów!

pdf GovTech Festival broszura informacyjna