Dzieci i młodzież zapraszane są do udziału w XIII edycji konkursu „Być Polakiem”.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

Z największą radością zapraszamy do udziału w XIII edycji konkursu „Być Polakiem”; dzieci i młodzież do modułu A, a nauczycieli prosimy, by zainteresowali się modułem B. W załączonych plikach znajdziecie Państwo wszystkie informacje organizacyjne, a w wypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do udziału w webinariach na platformie Microsoft Teams. Ze względu na różnice czasu między Europą a innymi kontynentami proponujemy dwa terminy:

I TERMIN: 17.XII, godz. 20.00-21.00 (czasu polskiego)

II TERMIN: 18.XII, rozpoczęcie godz. 23.55 – zakończenie 19.XII, godz. 01.00 (czasu polskiego)

kod dostępu: https://teams.microsoft.com/_#/pre-join-calling/19:meeting_NTFjMTIyZjEtNWNmNi00OTZlLWJlYjktZjg1OTU0ZDM3MzQ2@thread.v2

Odpowiemy na Państwa pytania, ale także, a może przede wszystkim, wysłuchamy Państwa postulatów i wniosków, dotyczących realizacji Konkursu. Pandemia przy wszystkich jej negatywnych skutkach ma ten niewątpliwy plus, że zmusiła nas do stałego wykorzystywania w pracy komunikacji on-line, z czego pragniemy skorzystać. Przekonani o wielu ważnych spostrzeżeniach, którymi zechcecie się Państwo podzielić z organizatorami Konkursu zapraszamy do udziału w tej pierwszej powszechnej debacie. Mamy świadomość, że wskazana godzina może być trudna dla osób mieszkających w innej strefie czasowej, lecz trudno było zaproponować godzinę dogodną dla wszystkich.

Joanna Fabisiak, poseł na Sejm RP
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Marek Machała,
koordynator Generalny Konkursu

Materiały:

wordModuł A – Tematy

wordModuł A – Regulamin

wordModuł A – Tematy Formularz zgłoszeniowy

wordModuł B – Formularz zgłoszeniowy

wordModuł B – Regulamin

wordModuł B – Konspekt lekcji

wordModuł A i B -Kalendarium