Polonorama

Wyspy Sporades w centrum uwagi na październikowym Thessaly Expo

Greckie wyspy Sporady będą honorowym celem pierwszej Thessaly Expo.22, nowej wystawy skupiającej się na regionie Tesalii w środkowej Grecji.

Współorganizowane przez Region Thessaly, Gminę Karditsa, Izbę Karditsa i TIF-Helexpo, targi odbędą się w kompleksie magazynów tytoniowych Karditsa w dniach 7-9 października w celu promowania firm z tego obszaru, które są aktywne w dziedzinie turystyki, żywności i napojów.

Wyspy Sporady obejmują popularne ośrodki turystyczne, takie jak Skiathos, Skopelos i Alonissos. Thessaly Expo.22 jest najnowszym dodatkiem do portfolio TIF-Helexpo, greckiego narodowego organu wystawienniczego.

W dniach 7-9 października będą promowane lokalne produkty i producenci, a także alternatywne opcje turystyczne obszaru, lokalne tradycje i ich silne powiązanie z sektorem rolno-spożywczym.

„Karditsa jest położona w 'sercu’ Grecji. Jest typowym przykładem wieloaspektowych możliwości rozwoju kraju i idealnym punktem wyjścia dla regionalnych działań wystawienniczych” – powiedział zarząd TIF-Helexpo. TIF-Helexpo zawsze doceniał rolę regionu i jego przedsiębiorstw w rozwoju gospodarki Grecji. Mając to na uwadze, wciąż wzbogaca swój program wystawienniczy o nowe wydarzenia regionalne.

Marzena Mavridis

Exit mobile version