Konkurs na realizację zadania publicznego „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.” ogłoszony został na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Szanowni Państwo,

w dniu 27 października 2015 r. na stronie internetowej MSZ ogłoszony został konkurs na realizację zadania publicznego „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2016 r.” – informacja w tej sprawie znajduje się pod linkiem: https://www.msz.gov.pl/pl/p/msz_pl/ministerstwo/konkursyministra/msz_oglasza_konkurs_na_realizacja_zadania__wspolpraca_z_polonia_i_polakami_za_granica__

Zgodnie pkt 3.4 Regulaminu konkursu oferty mogą być składane wyłącznie za pośrednictwem podmiotów zarejestrowanych w Polsce. Podmioty te są zobowiązane do wykazania doświadczenia we współpracy z Polonią oraz powinny aktywnie współpracować ze środowiskami polonijnymi w opracowaniu i przygotowywaniu ofert.

Informacja na temat podmiotów, które zgłosiły swoje dane do bazy MSZ, znajduje się pod linkiem: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/polonia/konkurs/ .

Wszystkie zapisy z bazy pochodzą od organizacji. MSZ nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Termin składania ofert upływa z dniem 3 grudnia 2015 r.

Zapraszamy do aktywnego udziału!

Karolina Smaga
Konsul RP w Atenach