Źródło zdjęcia: greekcitytimes.com

Otwarto pierwszą rezydencję Wyndham. Hotel ulokowany jest w Atenach, na placu Karaiskaki, w okolicy dzielnicy Metaxourgeio. Jest to pierwszy na świecie obiekt operujący pod nazwą marki „Wyndham Residence”.

W rezydencję zainwestowano 5 milionów euro, co przełożyło się na 89 w pełni wyposażonych apartamentów. Każdy pokój oferuje szeroki zakres udogodnień, takich jak chociażby aneks kuchenny, rozkładane sofy ekspresy do kawy czy luksusowe produkty do pielęgnacji.

Dyrektor generalny marki Zeus International, współodpowiedzialnej za budowę, mówi: „Rezydencja Wyndham ma na celu zapewnić gościom wygodne, długoterminowe zakwaterowanie w centrum miasta, w dogodnych cenach. Miejsce to jest idealne dla rodzin, jak również dla młodszych turystów”, gdyż posiada bardzo łatwe w łączeniu pokoje, które w każdej chwili mogą być przekształcone w apartamenty z dwiema sypialniami.

Wyndham Athens Residence, bo tak brzmi pełna nazwa, znajduje się obok stacji metra na Metaxourgeio, skąd pieszo bardzo szybko można się dostać do głównych atrakcji miasta, a także ulic ze sklepami, łącznie z Akropolem i Narodowym Muzeum Archeologicznym.

W rezydencji dostępne są również takie udogodnienia jak: kącik biznesowy, concierge, łatwy dostęp dla posiadaczy aplikacji mobilnej, możliwość zameldowania się jako osoba VIP, w pełni wyposażone centrum fitness, a także bar oraz restaurację, które można znaleźć na dachu, na szóstym piętrze. Luksusowym obiektom uroku dodaje cudowny widok na Ateny i Wzgórze Lycabettus.

Wchodząc na grecki rynek w 2016 roku, sieć hoteli Wyndham operowała już ośmioma hotelami, w skład których wchodzą m.in.: Resort Wyndham Loutraki Poseidon, Resort Ramada Loutraki Poseidon i the Dolce Attica Riviera w Vravronie.

Nowy koncept „Wyndham Athens Residence” zdążył już przyciągnąć i zainteresować turystów. W pierwszym miesiącu działalności statystyki dochodziły do 74%, natomiast w sierpniu wzrosły o 6%, osiągając 80% zainteresowania.

Mając na uwadze ten sukces, plany Wyndham zawierają rozszerzenie sieci przez otwarcie drugiej posiadłości w Ateńskim centrum. Wszystko to nastąpi już w 2019 roku i będzie kontynuowane w całej Grecji, a także na świecie.

Opr. Paulina Hędrzak