30-31 Maja w Alsos Stratou Goudi odbędzie się 2- Dziecięcy Festiwal Town For Kids

Jest to Festiwal dla dzieci w wieku 2-12 lat z wielogodzinnym programem rozrywkowym. Program zawiera spektakle teatralne, happeningi, warsztaty dla dzieci na temat recyklingu i ochrony środowiska, imprezy muzyczne, narracyjne opowieści, pokazy filmowe, pantomima, pokazy BMX.

Oczywiście nauka hip-hop i break dance, malowanie twarzy, seminaria wykonywania słodyczy i wiele innych atrakcji dla dzieci. Ci, którzy odwiedzą festiwal będą mieli okazję nie tylko do monitorowania działalności i osiągnięć, ale także przeżyją magiczną opowieść mającą na celu zmobilizowanie dzieci do ochrony środowiska w bardzo prawdziwy i oryginalny sposób.

Alsos Stratou Goudi / Άλσος Στρατού, Γουδή znajduje się w pobliżu metra stacji Katehaki / κοντά στη στάση του Μετρό Κατεχάκη

Festiwal będzie otwarty od 10:00 do 20:00. Dostępny parking  dla odwiedzających. Będzie tylko jedno wejście oraz jedno wyjście i dla bezpieczeństwa nie będą wpuszczani dorośli bez towarzyszących dzieci. Przy każdej działalności będzie rozstawiony mini-bar. Na przestrzeni parku będą znajdowały się punkty informacyjne- kioski.

Wstęp dla dorosłych i dzieci: 12 euro. Wstęp po godz.16.00 wynosi 10 euro.

Promocje dla rodzin(cztery osoby i więcej) -wyłącznie wcześniej wykupione bilety:10 euro

Bilety do wcześniejszego wykupienia:

W sklepach muzycznych Metropolis i www.ticketservices.gr lub w sprzedaży biletów Panepistimiou 39 Ateny(naprzeciwko Biblioteki Narodowej/ Εθνική βιβλιοθήκη) tel. 210-7234567

Bilet jest ważny na wszystkie spektakle, na cały dzień i jednorazowe wejście.

 

Serdecznie zapraszamy