Planiści spotkań, biura podróży i touroperatorzy z całego świata w październiku spotkają się online podczas UNITE 2021, wirtualnych targów rozrywki i MICE.

Organizowany już drugi rok pokaz odbędzie się w dniach 20-21 października.

Wirtualna platforma UNITE 2021 zaoferuje nowe funkcje, w tym narzędzia do dobierania graczy i wyszukiwanie słów kluczowych, pozwalające na lepsze połączenia i produktywne rozmowy.

Wydarzenie będzie aktywne przez 48 godzin, dając każdemu elastyczność, aby dołączyć do z uwzględnieniem lokalnej strefy czasowej.

Ponadto platforma UNITE 2021 będzie zawierać animowane lobby 3D, salę wystawienniczą dla stoisk, audytorium do sesji mówców oraz strefę wypoczynkową, w której kupujący będą mogli nawiązywać kontakty i kontaktować się ze współpracownikami.

Do zdobycia są nagrody i prezenty, których szczegóły zostaną udostępnione bliżej dat wydarzenia.

Podczas targów wystawcy będą mogli odbyć minimum 40 wcześniej zaplanowanych spotkań (wideo rozmów) w celu zaprezentowania swoich produktów. Aby uzyskać dodatkową ekspozycję, wystawcy będą mieli dostęp do funkcji dodatkowych, w tym drugiego logowania, dystrybucji materiałów pomocniczych.

Wśród uczestników kupujących znajdą się planiści spotkań, biura podróży i operatorzy wycieczek, którzy oprócz sesji i seminariów internetowych będą mieli również okazję spotkać się z dostawcami z całego świata i nawiązać kontakty.

Organizatorem wydarzenia jest UNITE by Saleint Inc, firma zajmująca się sprzedażą, marketingiem, PR i wirtualnym zaangażowaniem z siedzibą w Kanadzie.

Wspierają ją także przedsiębiorcy z branży turystycznej .

Informacje o UNITE 2021 są dostępne na stronie www.unite-virtual.com/unite-2021.