samolot1

Ryanair ogłasza nowy kierunek Katowice – Ateny. Z lotniska Pyrzowice polecimy do stolicy Grecji od jesieni 2017.

Rejsy z Katowic do Aten wystartują jesienią 2017 roku. Połączenie z katowickiego lotniska do stolicy Grecji realizowane będzie dwa razy w tygodniu przez cały rok.

Ateny będą 7 trasą Ryanaira z katowickiego lotniska. Do tej pory obsługiwał połączenia do Anglii (Birmingham i Londyn-Stansted), Grecji (Kreta i Korfu) oraz do Irlandii (Dublin) i niedawno nowo otwarte połączenie do Mediolanu.

Bilety na nowej trasie z Katowic do Aten pojawią się w sprzedaży w marcu 2017 roku.

– Uruchomienie przez linię lotniczą Ryanair połączenia z Katowice Airport do Aten to strzał w dziesiątkę. Grecja od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków wylotów wakacyjnych z naszego lotniska. Dlatego jestem przekonany, że ta trasa zostanie znakomicie przyjęta przez podróżnych i będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Połączenie do stolicy Grecji to nowe możliwości dla osób, które organizując wypoczynek za granicą nie korzystają z usług biur podróży. Przypomnę tylko, że Ryanair ze swojej bazy w Atenach oferuje połączenia na takie greckie wyspy jak Kreta, Korfu, Mykonos, Rodos i Santorini, lata także do Salonik – mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.

Jak poinforwowala Olga Pawlonka z Ryanaira z okazji uruchomienia nowego połączenia zostaly wprowadzone do sprzedaży bilety na przelot z Katowic już od 74 zł na podróż w marcu 2017 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do poniedziałku 6 lutego do północy. Aby zdążyć najlepiej wejść na stronę www.ryanair.com już dziś.”