Ryanair ogłosił we wtorek, że greckie wyspy należą do popularnych letnich destynacji znajdujących się na liście tras na lato 2022 r.

Wcześniejsze wydanie rozkładu lotów na lato 2022 obejmuje już ponad 10 000 lotów tygodniowo na 500 trasach do „ulubionych miast i słonecznych miejsc Europy”.

„Z ponad 10 000 lotów tygodniowo i kolejnymi miejscami docelowymi, które mają być udostępniane w nadchodzących miesiącach, klienci mogą teraz z większą łatwością planować podróże na lato 2022 r.” – powiedział dyrektor handlowy Ryanair, Jason McGuinness.

Zgodnie z zapowiedzią firmy, obszerny program Ryanaira na lato 2022 obejmuje wakacje na plaży, wycieczki do miasta, krajobrazy pełne przygód i doświadczenia kulturalne.

„Uruchomiliśmy trasy do ulubionych miejsc, takich jak Malaga, Malta, Palermo, Wenecja, Faro, Teneryfa i różne wyspy greckie, a wkrótce zostanie dodanych wiele innych” – dodał McGuinness.

Inne popularne letnie destynacje na liście Ryanaira na lato 2022 to Barcelona, ​​Ibiza, Lanzarote, Lizbona i Neapol. Miejscami celami wycieczek w letnim rozkładzie linii lotniczych 2022 są Berlin, Kraków, Wenecja, Rzym i Sewilla.