sempler_polonia

Tegoroczna edycja projektu Fundacji SEMPER POLONIA odbędzie się w dniach 23-30 lipca 2011 r. w Warszawie.

Do udziału w warsztatach zapraszamy studentów i absolwentów polskiego pochodzenia z całego świata, zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w zakresie produkcji i usług. Szczególne zaproszenie do udziału w projekcie kierujemy do stypendystów Fundacji SEMPER POLONIA.

Podczas tegorocznej edycji szkolenia omówione zostaną zagadnienia związane z wyborem odpowiedniej branży oraz procesem tworzenia firmy od momentu zarejestrowania, przez prowadzenie polityki kadrowej oraz wybór technik marketingowych. W trakcie warsztatów zorganizowane zostaną spotkania z prywatnymi przedsiębiorcami z Polski, którzy podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem w prowadzeniu firm.

W ramach warsztatów odbędą sie również zajęcia z zakresu treningu personalnego. Pod okiem profesjonalnego trenera (coacha) uczestnicy warsztatów będą doskonalić swoje kwalifikacje oraz nabywać nowe umiejętności w zakresie przedsiębiorczości.

Warunkiem koniecznym udziału w warsztatach jest dobra znajomość języka polskiego. Fundacja jako organizator zapewnia wyżywienie, zakwaterowanie oraz zwrot 60% kosztów podróży do i z Polski.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o zgłoszenia (CV, list motywacyjny z opisem swoich zainteresowań i dotychczasowych osiągnięć) na adres: grogowski@iuve.pl.

con_info Informacje na temat szkolenia udzielają:

Grzegorz Rogowski, tel. +48-22-505-66-77, grogowski@iuve.pl, oraz

Grzegorz Żurawiecki, tel. +48-22-505-66-79, gzurawiecki@semperpolonia.pl

Projekt finansowany jest ze środków Senatu RP. Partnerami merytorycznymi projektu są Krajowa Izba Gospodarcza, Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych „Lewiatan” oraz „Invent” Grupa Doradztwa i Treningu Warszawa.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Adres:

ul. Nowy Świat 33, lok. 7A

00-029 Warszawa

Tel: + 48 22-505-66-77

Strona internetowa: www.semperpolonia.pl