klenczon

Zapraszamy wszystkich miłośników twórczości Krzysztofa Klenczona do Pułtuska na Pułtusk I Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.

Na czerwiec bieżącego roku Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” planuje zorganizowanie wspaniałego wydarzenia artystycznego. Każdy miłośnik piosenek Krzysztofa Klenczona i zespołu Czerwonych Gitar (Biały Krzyż, Historia Jednej znajomości, Kwiaty we włosach i wiele innych wspaniałych utworów) powinien przybyć do Pułtuska gdzie wraz z Samorządem Gminy Pułtusk oraz Panią Alicją Klenczon w dniach 19-22 czerwca 2013 r. organizujemy I edycję Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona.

Program festiwalu obejmuje następujące wydarzenia:
arrowkonkurs skierowany do solistów i zespołów bez ograniczeń wiekowych, amatorów i profesjonalistów (planowana liczba uczestników ok. 80 osób);
arrowwarsztaty muzyczne – skierowane do młodzieży polonijnej
arrowKoncert Galowy – koncert prezentujący finalistów konkursu oraz zaproszone gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej

oraz inne bardzo ciekawe wydarzenia: „Klenczon – poemat rockowy” – widowisko muzyczne, wystawa „Polska – Ameryka – Krzysztof”, projekcja filmu dokumentalnego o Krzysztofie Klenczonie pt. „Zagubiona dusza.

Zapraszamy wszystkich artystów polskich i polonijnych do wzięcia udziału w konkursie skierowanym do solistów i zespołów muzycznych!

Prosimy o przekazanie informacji o Festiwalu i zachęcenie osób do udziału w konkursie organizowanym w ramach Festiwalu. Szczególnie zależy nam na zachęceniu młodych artystów ze środowisk polskich i polonijnych z całego świata, m.in. po to by przypomnieć i popularyzować wspaniałą twórczość Krzysztofa Klenczona.

Zgłoszenia można dokonać także drogą elektroniczną (do dnia 31.05.2013 r.) przesyłając Formularz zgłoszeniowy zeskanowany do pliku „pdf” lub „jpg” oraz utwory muzyczne w formacie mp3 na adres: polonia.klenczon@gmail.com

Szczegóły dot. zgłoszeń podane są w regulaminie i w formularzu zgłoszeniowym.klenczon1

Pobierz:
pdf Formularz zgłoszeniowy
pdf Regulamin Festiwalu
pdf PRogram Festiwalu

Zgłoszenia można również przesyłać na adres:
Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”
Biuro Zarządu Krajowego
Ul. Krakowskie Przedmieście 64
00-322 Warszawa

Z dopiskiem : „Festiwal”

lub bezpośrednio do Urzędu Miasta w Pułtusku zgodnie z Regulaminem konkursu na adres biuro@pultuskfestiwal.pl (z informacją że zgłoszenie dotyczy Polonii).

Artyści polonijni i polscy zamieszkali za granicą którzy zostaną zakwalifikowani do udziału w konkursie będą mieli zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie podczas całości trwania festiwalu oraz zapewniony udział w warsztatach muzycznych (prowadzący to najlepszej klasy polscy artyści). Uczestnicy polonijni pokrywają tylko koszt opłaty wpisowej w wysokości 100 zł.

con info Wszystkie szczegółowe informacje podane są na stronie http://www.pultuskfestiwal.pl/

Natomiast pytania odnośnie uczestników polonijnych prosimy przesyłać na adres: polonia.klenczon@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

http://wspolnotapolska.org.pl/