Nauka latania na flyboardzie oraz profesjonalna obsługą eventów

Czym jest FLY?
FLY to firma założona przez młodych ludzi z pasją. Zajmujemy się nauką latania na flyboardzie oraz profesjonalną obsługą eventów.

Nauka latania
Uczymy ludzi latać na profesjonalnym sprzęcie od ZAPATA RACING, którego jesteśmy (dystrybutorem). Posiadamy w naszej ofercie trzy sprzęty latające: flyboard, hoverboard oraz jetpack. Każdy z nich jest inny i dostarcza niezapomnianych przeżyć.

Obsługa eventów
Na obsługę imprez składają się spektakularne pokazy na flyboardzie, okraszone grą świateł oraz widowiskowe stroje, znane z hollywoodzkich produkcji. Ponadto w skład naszych usług wchodzi profesjonalna obsługa multimedialna. Posiadamy najwyższej jakości drony, wyposażone w kamery 4K, dzięki którym każdy z naszych pokazów zostaje uwieczniony na filmie. Jak umówić pokaz? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w kwestii wolnych terminów i możliwości. Latamy cały rok, napisz do nas po szczegółowe informacje!

Czym jest program heroes?
Program heroes to nasz autorski pomysł współtworzony z firmą wykonującą dla nas na wyłączność stroje i zbroje znane z filmów i komiksów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?
Zależy Ci na przyciągnięciu gości do hotelu?
Potrzebujesz nowych atrakcji dla swoich klientów?
Chcesz aby eventy hotelowe zostały okraszone o niesamowite światła oraz zapierające dech w piersiach akrobacje?
Potrzebujesz luksusowej rozrywki dla klientów VIP/allinclusive?
Zależy Ci na rozszerzeniu swojej oferty hotelowej o naukę latania dla przybyłych gości?
Chcesz aby Twój hotel był kojarzony z nową atrakcją? Możesz mieć nas nawet na wyłączność w danym regionie.
Marzysz o profesjonalnym spocie reklamowym z flyboardem dla Twojego hotelu? Nakręcony profesjonalnym sprzętem latającym spot jest, oprawiany i złożony w całości przez nasz dział graficzny

NAPISZ DO NAS!!!

Strona internetowa: http://youwannafly.com/

E-mail
mateusz@youwannafly.com
Mobil
+48 730007408