Dołącz do serwisu POLONORAMA

POLONORAMA już od wielu lat ma ugruntowaną pozycję na rynku mediów (polonijnych) internetowych. Cały czas chcemy się rozwijać i nieustannie staramy się podnosić jakość naszego serwisu. Ty możesz nam w tym pomóc! Zapraszamy do POLONORAMY – serwisu, który tworzony jest przez Państwa i spełniać swoje funkcje może tylko dzięki Państwa uczestnictwu.

Od lat jesteśmy jednym z największych portali polonijnych w Grecji i wcale nie zamierzamy zwalniać tempa. Uwielbiamy i kochamy Grecje i równie dużo przyjemności sprawia nam pisanie o niej. Naszym czytelnikom zawsze chcemy dostarczać informacje jak najszybciej, a chęć naszego rozwoju stawia przed nami kolejne wyzwania. Właśnie dlatego poszukujemy osób, które tak jak my żyją Grecja nie tylko w czasie wakacji, ale na co dzień. POLONORAME tworzą wszystkie osoby blisko związane z tym krajem (miłośnicy, turyści, mieszkańcy, działacze polonii greckiej). Wśród nich być może jest też miejsce dla ciebie!

Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz mieć wpływ na to, jak będzie wyglądał NASZ WSPÓLNY serwis. Chcesz nabyć nowych doświadczeń? Uważasz, że w internecie jest zbyt mało informacji na temat Twojej okolicy, gminy czy wyspy lub uważasz, że te które są bywają nierzetelne. Zostań lokalnym korespondentem portalu www.polonoram.com.

Co mogę zagwarantować?

  • szansę na wysoką oglądalność i poczytność Twoich treści – najpopularniejsze artykułu na portalu mają po kilka tysięcy odsłon
  • możliwość dotarcia z informacją do kilkuset odbiorców już w pierwszych tygodniach od publikacji artykułu
    satysfakcję
  • sprawdzenie swoich umiejętności dziennikarskich i rozwijanie swojego talentu.

Współpraca z naszą redakcją to nie tylko praca, ale również nowe przyjaźnie i mile spędzony czas w naszym gronie redakcyjnym.

Prześlij nam swoje zgłoszenie wraz z informacjami o sobie (imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, zainteresowania) info@polonorama.com lub facebook www.facebook.com/polonorama/