Strona główna O nas Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Jesteśmy młodym a zarazem doświadczonym zespołem, gdzie każdy z nas jest specjalistą w swojej branży, w której ma swoje osiągnięcia.

W POLONORAMIE jesteśmy tylko i wyłącznie dla WAS!

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą napisać ciekawy artykuł, mają niesamowitą historię do opowiedzenia lub znają ciekawe porady lub rozwiązania, które mogą przydać się czytelnikom!

Marzena Mavridis

Redaktor Naczelny

Karolina Swat - Polyrava

Filolog, zauroczona historią i tradycjami Krety stara się rozszerzać swoją wiedzę na temat jej dialektu.

Agata Synowiec

Wieloletni pedagog, obecnie sama pobiera nauki od życia…w Grecji, odkrywając nowe miejsca, smaki, kulturę i język. Kocha muzykę, śpiew, taniec oraz morze i słońce.

Karolina Markiewicz

Dziennikarka, miłośniczka Grecji, książek i kotów. 🙂

Miltiadis Varvounis

Historyk, pisarz.

Emilia Wieczorek

Doktorantka na WSE UAM w Poznaniu, zajmuje się zarządzaniem oświatą oraz edukacyjnym przywództwem. Całkowicie zakochana w Grecji oraz jej kulturze i tradycji, lubiąca matematykę, literaturę piękną i gotowanie. Stypendystka programu Erasmus plus dla pracowników naukowych, realizuje straż w portalu Polonorama.

Sylwia Czajkowska

Wykształcenie sportowo – turystyczne. Jestem miłośniczką podróży po Grecji na rowerze. Kocham taniec, muzykę i życie.

Katarzyna Jakielaszek

Bezkrytycznie kochająca wszystko, co ma helleńskie oblicze, pełna ekspresji w miłości do Grecji. Dziennikarka, tłumaczka, kosmopolitka, przewodniczka, kiedy jest w Atenach, tęskni za bliskim Konstantynopolem i ukochaną Jerozolimą.

Agnieszka Płotkowska

Pedagog z wykształcenia, w życiu spełniam swoje małe marzenia i pasje.