Pod koniec września w Atenach w Urzędzie Regionu Zachodniego Attyki, odbyło się spotkanie z inicjatywy przedstawicielki firmy NAT w Grecji – Lidii Ostrowskiej.

Głównym założeniem Pani Lidii jest łączenie dwóch krajów, które są bliskie jej sercu, podczas wymian turystycznych, a spotkanie to, było wynikiem jej pracy i zaangażowania w ten projekt.

Podczas spotkania i rozmowy wiceprezesa Aleksandra Wierzby z wicegubernatorem Andreas Leotsakos, dotyczące podjęcia współpracy pomiędzy Urzędem Regionu Atyyka a Nadwiślańską Agencją Turystyczną, w dziedzinie turystyki, wyłoniło się wiele możliwości dla obydwu stron.

„Był to bardzo produktywny i inspirujący czas, który znacząco wpłynął na motywację do dalszej mojej pracy.” – mówi Lidia Ostrowska.

Podkreśla również, że dzięki takim inicjatywom, można przybliżyć innym pojęcie o kulturze i historii Grecji oraz Polski, a także „zapewnić wysoki poziom turystyki: wypoczynkowej, zdrowotnej oraz edukacyjno – poznawczej”.

W tym roku NAT zainaugurował swoją obecność w Grecji – na Peloponez przyjechali polscy turyści.

Od teraz greccy wczasowicze, będą mogli korzystać z ośrodków NAT, które jak warto podkreślić cechują się wysoką jakością usług i równie wysokim standardem. Oferują wspaniałe wyżywienie, profesjonalne usługi profilaktyczno –zabiegowe rehabilitacyjne spa, wycieczki zwiedzanie a przede wszystkim dobre ceny oraz staranność.

W spotkaniu wzięli udział:

  • Andreas Leotsakos – Zastępca gubernatora regionalnego zachodniego sektora Aten
  • Sophie Mavrikou – Adiunkt Uniwersytetu Rolniczego w Atenach, Prezes parku ekologicznego Antonis Tritsis
  • Athanasia Papaspyrou – Współpracownik Naukowy
  • Aleksander Wierzba – Wiceprezes
  • Lidia Ostrowska – Mediator, Przedstawiciel ΝΑΤ w Grecji
  • Paweł Kasperczyk – Dyrektor sprzedaży