fot. Costa Navarino

Ogłoszono, że Kyvernitis Travel Group, jeden z wiodących w Grecji dostawców usług w zakresie podróży biznesowych i rekreacyjnych a także organizacji imprez, zostało oficjalnym biurem podróży na drugie już zawody golfowe w Mesenie, odbywające się tej jesieni w Costa Navarino na Peloponezie

Po sukcesie zeszłorocznej inauguracji zdecydowano, że międzynarodowy turniej golfowy odbędzie się w dniach 13-17 września.

Znane i kochane za wysokiej jakości usługi Kyvernitis Travel Group oferuje szeroki wachlarz kompleksowych opcji, które zaspokajają wszystkie potrzeby związane z podróżą.

Koncentrując się na zakwaterowaniu, bezpieczeństwie podróży, transporcie i pakietach podróży rekreacyjnych, biuro stara się sprostać różnorodnym wymaganiom zarówno graczy, jak i gości. Żeby zapewnić wszystkim gościom niezapomniane wrażenia, Kyvernitis Travel oferuje całą masę niezwykle luksusowych opcji.

fot. Costa Navarino

Oprócz ekscytującego turnieju golfa, przez cztery dni trwania całego wydarzenia, odbędzie się sporo eventów. Zostanie zareprezentowana Navarino Agora, otwarty rynek, który zadebiutuje tego lata. Agora zapowiada się jako tętniące życiem centrum aktywności, dodając do ogólnej ekscytacji i rozrywki wydarzenia.

Jak ogłoszono: “Jak zawsze, Kyvernitis Travel stoi na czele najbardziej prestiżowych wydarzeń w Grecji, zdobywając wspaniałą reputację za wyjątkowe usługi i umiejętność sprostania najbardziej wymagającym projektom zachowując przy tym niezachwiany profesjonalizm.”

opr. Magdalena Bonawenturska