p cicho

„Ciiichooo… tu miłość się rodzi” jest książką o współtworzeniu, przez kobietę, nowego wszechświata. Kobieta jest tym całym zamieszaniem trochę zdziwiona, trochę przestraszona, czasami czuje się smutna i opuszczona ale jest przy tym piękna i ponad wszystko radosna.
Jest to opowiadanie kobiety zaciekawionej odkrywaniem nowego oblicza miłości. Zachwyconej twórczymi możliwościami jakie sama posiada. Próbuje wtopić się w te niepowtarzalne chwile, zapisać je, aby nie minęły niezauważone.

Opowiadnie, gdzie rzeczywistość przeplata się z marzeniem, kobieca chęć trwania w nowym świecie z pragnieniem ucieczki.


p korespondencja

„Korespondencja” to kilka chwil, uczuć, myśli zapisanych alfabetem koloru, linii, formy. Rozmowa z samą sobą ale również zaproszenie do dialogu, porozumienia się bez słów. Język innej wrażliwości, który może zaprowadzić do obszarów całkiem nieznanych w naszych sercach.
Listy zebrane, moja mała korespondencja.

 


p szmaragdowym

„W szmaragdowym lesie” to wędrówka po greckiej wyspie Lesbos. Porośnięta szmaragdowym lasem wyspa przez cztery pory roku oczarowywała mnie swoim pięknem. Ona i ja, no i jeszcze ten wiatr … . Po mojej podróży pozostały ilustracje i myśli zapisane w lirycznej formie.
Ta książka jest również o tęsknocie za spotkaniem samej siebie. Tej prawdziwej, zapomnianej.