Region Krety rozpoczął nową kampanię turystyczną, która zaprasza turystów do korzystania z autentycznych wrażeń, jakie wyspa oferuje tego lata.

Kampania, której celem jest dostosowanie się do stale zmieniających się warunków wywołanych przez pandemię Covid-19, ma na celu promowanie wszystkich elementów, które sprawiają, że Kreta jest wyjątkowym miejscem.
„To coś więcej niż piękno, historia, bogactwo krajobrazów i serca ludzi. To jest jego prawda i autentyczność ”, powiedział przedstawiciel regionu w wydanym ogłoszeniu. Kampania promuje wizerunek wyspy zmieniający się wraz z porami roku a także prezentuje wszystkie aspekty działalności turystycznej.

Przewodnie motto: „Sense the Authentic” zachęca potencjalnych gości do pełnego korzystania z gościnności mieszkańców Krety i specjalistów z branży turystycznej. Dzięki ich pasji i miłości do pracy turyści otrzymują gwarancję niezapomnianych chwil.
„Wakacje to marzenie, które dzieci uwieczniają na swoich obrazach, czas zabawy dla młodych ludzi, szansa na relaks dla starszych podróżników. Wakacje na Krecie są autentyczne „– oświadczył gubernator Krety – Stavros Arnaoutakis- „Kreta jest tutaj i obiecuje zaoferować odwiedzającym potężne doświadczenia, które rozbudzą wszystkie zmysły”

Nowa kampania, która ma trwać do 2023 r., obejmie w sumie 10 filmów i cztery spoty radiowe w pięciu językach, a także nowy wysokiej jakości materiał fotograficzny. Plan promocyjny regionu Krety przewiduje również udział, w miarę możliwości, w wystawach; rodzinne wycieczki dla dziennikarzy, blogerów i touroperatorów; działania mające na celu przyciągnięcie producentów filmowych na Kretę; wydarzenia w Grecji i za granicą; opracowanie kampanii w mediach społecznościowych, materiały drukowane i elektroniczne oraz ukierunkowane ankiety turystyczne.

Region dodatkowo wzbogaci zawartość swojego portalu turystycznego , znajdującego się pod adresem: www.incrediblecrete.gr o nowe sekcje tematyczne i grę online dla dzieci opartą na historii wyspy.

Ponadto, we współpracy z Fundacją Badań i Technologii – Hellas (FORTH), zaktualizuje systemy interaktywnej inteligencji otoczenia (AmI) zainstalowane w wybranych lokalizacjach, a mianowicie na lotnisku w Heraklionie, portach w Heraklionie i Soudie, rynku centralnym i porcie Chania.

Podejmowane działania mają zmotywować turystów do odwiedzenia tego magicznego miejsca. Branża turystyczna odgrywa kluczową rolę w sektorze gospodarczym Grecji. Dlatego też nie dziwią podejmowane różnorodne działania, które maja na celu zminimalizowania strat w tym sektorze.

Wasza opinia