wolontariat

W niedzielę 22 stycznia kończy się rekrutacja do projektu Wolontariat Miast Gospodarzy UEFA EURO  2012™.

Wolontariuszem Miast Gospodarzy UEFA EURO 2012™ może zostać każdy, kto (do 30 kwietnia 2012 r.) ukończy 18 lat i posiada znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz duży zapał i chęć poświęcenia własnego czasu.

Zadaniem wolontariuszy będzie udzielanie informacji w ciągach pieszych prowadzących do stadionu, strefy fanów, niektórych węzłach przesiadkowych oraz w specjalnie przygotowanych stacjonarnych punktach informacyjnych.

 

Będzie to informowanie o możliwościach przemieszczania się komunikacją miejską i regionalną, atrakcjach turystycznych miasta, możliwościach spędzania czasu wolnego, a przede wszystkim informacje związane z UEFA EURO 2012™ w Miastach Gospodarzach.

Do zadań wolontariusza będzie należało także  kierowanie ruchem osób znajdujących się w obszarze jego pracy oraz zbieranie informacji o poziomie zapełnienia w tych miejscach i przekazywanie ich do centrów koordynacyjnych.

Bycie wolontariuszem w czasie UEFA EURO 2012™, to niepowtarzalna okazja poczucia unikalnej atmosfery jednej z największych imprez sportowych na świecie. Jest to szansa do zobaczenia imprezy od strony organizacyjnej, a także czerpania radości z sukcesu organizacyjnego przedsięwzięcia. To okazja do zdobycia doświadczeń, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz dzielenia się radością, wiedzą i pasją. Udziałem osób zaangażowanych w projekt będzie poczucie wyjątkowych więzi i wspólne przeżywanie emocji sportowych.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem i wspierać Miasta Gospodarzy podczas piłkarskich Mistrzostw Europy zarejestruj się na stronie: www.wolontariatmiejski2012.pl

To już ostatni gwizdek!

con_info  www.wolontariatmiejski2012.pl