Zazwyczaj tego nie toleruje ale w tym przypadku nawet zachęcam. W ostatnich latach dość powszechna stała się tkanina mikrofaza lub inaczej mikrofibra, większość z nas wie o jej istnieniu i jej zastosowaniu. Lecz jestem pewna, że o szczegółach nie wszyscy mamy pojęcie.

W sprzedaży jest wiele takich produktów i dlatego nie zawsze potrafimy odróżnić i wybrać ten właściwy, a okazuje się, że warto, bo te oryginalne mają wielkie zalety, zarówno dla naszego zdrowia jak i naszego czasu .

Dzięki Sylwii możemy się zapoznać z produktami z mikrofibry . Sylwia zajmuje się sprzedażą najlepszej jakości produktów z mikrofibry, które sprowadza z Polski, są to wszelkiego rodzaju ścierki Lorencfiber, sprzedaje je w Atenach w sklepie na ul. Ioulianou 73 , telefon 6933204194

katalog LorencFiber gr2

Czytając opisy na temat właściwości mikrofibry można się natknąć na takie stwierdzenia jak „większa chłonność niż zwykła bawełniana ścierka”, jest to możliwe dzięki specjalnemu splotowi włókien ścierki.

Patrząc na ściereczkę z mikrofibry trudno jest nam uwierzyć, że mikrowlokno posiada grubość 1/100 ludzkiego włosa! Ultra cienkość każdego włókna oznacza więcej włókien na centymetr kwadratowy a to z kolei powoduje wchłanianie maksymalnej ilości płynu i brudu. Do kolejnych jej właściwości należy wytrzymałość , trwałość i odporność na spieranie, ale najczęściej mikrofibra jest chwalona za właściwości ekologiczne oraz antybakteryjne. Do sprzątania mikrofibra potrzebujemy jedynie cieplej wody. Jest to świetnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na wszelkie alergie spowodowane środkami czystości lub kurzu. Mikrofibra posiada tzw. pory (jak ludzka skora) i dzięki temu bród wchodzi do tych por a nie jak przy zwyklej bawełnianej ścierce przykleja się tylko do jej powierzchni. Mikrofibra uniemożliwia tworzenie i rozwój bakterii i grzybów, i dlatego nie wymaga prania w wysokich temperaturach. Jest kilka rodzajów mikrofibry i każda ma inne zastosowanie związane z rodzajem powierzchni do której będziemy ją stosować: szklana, drewniana, marmurowa, granitowa, ceramiczna oraz stal nierdzewna (karoseria) itp.

katalog lorencFiber gr1

Bardzo ważna cecha mikrofibry jest jej wielofunkcyjność, wielkim powodzeniem cieszy się w kosmetyce , świetnie usuwa makijaż i oczyszcza twarz. W domach dokładnie i na długo usuwa wszelkie zabrudzenia , nasi panowie bardzo chętnie używają ich do mycia i polerowania samochodów. W branży odzieżowej i sportowej też jest już niezastąpiona.

Zachęcam do obejrzenia strony Sylwii na facebook-u poświęconej ścierkom Lorencfiber pl , oraz do odwiedzenia sklepu , w którym można skorzystać z wszelkich informacji na temat mikrofibry i zaopatrzyć się w ten świetny produkt.

Krystyna S-G