Źródło zdjęcia: gtp.gr

Luksusowa Grace Santorini otrzymała nagrodę Top Mediterranean Resort bieżącego roku, przyznawaną przez organizatorów Mediterranean Resort & Hotel Real Estate Forum (MR & H).

Organizowane przez Questex Hospitality Group, forum MR & H to miejsce spotkań inwestorów hotelowych i deweloperów. Nagrody Top Mediterranean Resort Awards zostały przyznane za uznanie wybitnych ośrodków i ośrodków wielofunkcyjnych w całym regionie.

Ten wspaniały hotel został wykuty w klifie na najbardziej romantycznej wyspie w Grecji. Jest on stromo rozpięty na różnych poziomach, z widokiem na Skaros Rock i wspaniałą restauracją zajmującą własne piętro. Przy tarasie znajduje się także długi basen bez krawędzi, w którym wieczorem można napić się koktajli.
Grace Santorini zwyciężyła w Top Mediterranean Resort jako już funkcjonująca posiadłość, natomiast Fouka Bay na Północnym Wybrzeżu Egiptu została ogłoszona zwycięzcą Top Mediterranean Resort będącego obecnie w fazie rozwoju.

Obydwa te ośrodki są laureatami nagród w 2018 roku.

„Cieszymy się, że Grace Santorini została wybrana najlepszym śródziemnomorskim kurortem 2018 roku. Zdobycie takiego wyróżnienia jest dowodem ciągłej ciężkiej pracy każdego z naszych kolegów w celu stworzenia niezapomnianych wrażeń dla naszych gości. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że hotel nadal świeci na tym bardzo konkurencyjnym rynku” – powiedziała Lena Livanidou, szefowa Grace Hotels.

* Źródło: GTPHeadlines
opr. Paulina Hędrzak