
Grecka Organizacja Kulturalna Ash in Art zaprasza na wystawę grupową fotografii pt. „Dziury” („ΤΡΥΠΕΣ”).
Wernisaż wystawy odbędzie się w środę, 28 listopada 2012 r. o godzinie 20:00 w budynku Ash in Art przy ul. Irakleous 10 & Lachouri 1- stacja metro „Syngrou – FIX” (50 m. od ul. Kallirois) w Atenach.
Otwarciu towarzyszyć będzie poczęstunek sponsorowany przez Dogkos Wines oraz przez firmę cukierniczą Δεληολάνης.
Głównym celem wystawy jest poruszenie fantazji obserwatora odkrywającego świat przez „DZIURY” na zdjęciach 15-tu fotografów.
Na wystawie zostaną zaprezentowane prace naszej rodaczki Kateriny Grzybek, która od kilkunastu lat zajmuje się fotografią. Prace Pani Katariny prezentowane były na licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych. Wiele jej prac zostało nagrodzonych i wielokrotnie wyróżnionych w konkursach fotograficznych.
W wystawie udział biorą:
- Grzybek Katerina
- Αξαόπουλος Κίμων
- Ανδρουλιδάκης Στέλιος
- ΑντωνίουΙωάννα
- Bλασερού Δήμητρα
- Γκάτση Ειρήνη
- Καβαφάκη Χρύσα
- Καλαντίδου Λίζα
- Κουζάρη Μαίρη
- Μπαλάσκα Νικολέτα
- Μπιλάλη Αφροδίτη
- Παγανά Ελένη
- Παργανάς Κωνσταντίνος
- Πέϊκου Ευαγγελία
- Ρίζος Δημήτρης
- Καλλιτεχνικό Εργαστήρι Νεαπόλεως Λακωνίας
Zwiedzanie wystawy: codziennie od 28 listopada do 23 grudnia 2012 roku w godzinach 17:30 – 21:30
Wstęp: Bezpłatny
Zapraszamy!
Więcej informacji:
Tel. 2109216890 / 6948688829
E-mail: info@ashinart.com
Strona internetowa: www.ashinart.com