Firma Intracom Telecom ogłosiła we wtorek rozpoczęcie działalności swojej nowej filii w Hiszpanii.

Zgodnie z zapowiedzią, hiszpańska spółka zależna Intracom Telecom z siedzibą w Madrycie, ma wspierać potrzeby klientów na Półwyspie Iberyjskim, a także przygotować ich do ery 5G i cyfrowej transformacji, wykorzystując wyspecjalizowany personel techniczny.

Firma będzie również koncentrować się na promocji rozwiązań Intracom Telecom w obszarach dostępu bezprzewodowego i nadawania czy oprogramowania telekomunikacyjnego.

„Zaczęliśmy promować zasady i możliwości firmy w Europie Południowej oraz Ameryce Łacińskiej. Jesteśmy teraz punktem odniesienia dla sektora bezprzewodowego, opartego na trzech filarach: doskonałej jakości tych samych produktów i technologii, zespołu najlepszych specjalistów i lokalnych usług wsparcia, które pozwalają nam poprawiać nasze relacje z klientami” – powiedział Ercole Rovida, wiceprezes ds. Sprzedaży w Hiszpanii, Włoszech i Ameryce Łacińskiej.

„Hiszpania jest dla nas strategicznym rynkiem o wysokim priorytecie i jesteśmy tutaj, aby skutecznie współpracować z naszymi klientami i partnerami w celu osiągniecia korzyści biznesowych dla obu stron” – dodał.

Opr. Magdalena Bocoń