kody

Wciel się w rolę agenta wywiadu, łam wrogie depesze, zdobywaj cenne nagrody!

Zgłoś zespół i… wejdź do gry!

Kilkadziesiąt lat temu trzech młodych ludzi dokonało niemożliwego – złamało kod Enigmy – maszyny szyfrującej uznanej za niemożliwą do pokonania. Dla przypomnienia tych faktów już wkrótce rusza internetowa gra kryptologiczna! Każdy może wcielić się w rolę agenta wywiadu i ma szansę na zdobycie cennych nagród! Wystarczy zgłosić zespół i… wejść do gry!

O CO CHODZI?

Na stronie www.codebreakers.eu publikujemy krótkie wykłady omawiające zagadnienia związane ze sztuką szyfrowania i dekryptażu oraz zestaw zadań dla młodych agentów. Pierwszy wykład będzie widoczny dla wszystkich, kolejne będą dostępne dla grup, które wejdą do gry.

UWAGA: Wykłady i zagadki publikowane są w języku angielskim

JAK WEJŚĆ DO GRY?

Od 10 listopada możliwa będzie rejestracja 3-osobowych zespołów. Każdy zespół otrzyma e-maila z potwierdzeniem zgłoszenia. Do udziału zapraszamy każdego, kto ukończył 16 rok życia *.

NAGRODY!

Zwyciężają 2 zespoły, które pierwsze pokonają wszystkie zadania! Zwycięzcy finału, który odbędzie się w Polsce (przyjazd na koszt organizatorów), otrzymują cenne nagrody – wysokiej klasy sprzęt elektroniczny.

CZY TO TY PIERWSZY ZŁAMIESZ FINAŁOWY KOD!??!

ORGANIZATORZY

Organizatorem zabawy są polskie instytucje państwowe: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

* Regulamin gry dostępny jest na stronie www.codebreakers.eu.