kobieta facet

Zakochane kobiety mają to do siebie, że często w mniejszym lub większym stopniu narzucają się facetom, o których względy zabiegają. Takie narzucanie może przybierać różną postać: często dzwonienie, pisanie przez komunikator, wysyłanie smsów, pomimo, że on nie odpowiada, chodzenie do niego do domu, obsypywanie prezentami, wyręczanie itp.

Osoby zakochane bardzo często pomimo też, że widzą wyraźne negatywne sygnały ze strony faceta jednak uporczywie je ignorują, wmawiając sobie, że warto być wytrwałym, bo wcześniej czy później uda się danego faceta zdobyć. Tymczasem faceci bardzo często wielu rzeczy nie mówią wprost a mnóstwo innych rzeczy robią tylko przez grzeczność. Pamiętaj, że nawet, jeśli bardzo ci zależy na jakimś facecie, nie rezygnuj ze swojego życia i nie dostosowuj wszelkich planów do jego zachcianek.

Faceci nie lubią kobiet zbyt uległych, które są na każde zawołanie ani tych, które starają się za bardzo. Nie warto również przesadzać z opiekowaniem się facetem, wyręczanie we wszystkim sprawi, że będziesz mu się kojarzyć z jego mamą a nie o to ci przecież chodzi. Pamiętaj o tym, że faceci z natury są zdobywcami, jeśli coś przychodzi im zbyt łatwo nie potrafią tego docenić. Powiedzmy sobie jasno: nie ma nic złego w okazywaniu facetowi, że ci na nim zależy, natomiast bezwzględnie nie możesz pozwalać na to by facet cię nie szanował. Aby dbać o swoje dobre samopoczucie i samoocenę trzeba wystrzegać się pewnych typów mężczyzn. Jest kilka typowych zachowań, które świadczą o tym, że facetowi nie zależy. W takich sytuacjach pomimo zauroczenia warto pokierować się rozsądkiem i zrezygnować z niego jak najszybciej.

Typowe oznaki tego, że facetowi nie zależy na kobiecie to:
• na spotkania przychodzi spóźniony, nie dba o to by dobrze wyglądać: jest nieogolony, ma na sobie to samo ubranie, w którym był w pracy, zaprasza się do mieszkania gdzie jest totalny bałagan
• nie dotrzymuje słowa, nie oddzwania, nie odpowiada na smsy
• nie proponuje spotkań, odbywają się one zwykle z twojej inicjatywy
• nie ma dla ciebie czasu; spotyka się dopiero wtedy, gdy nie ma akurat nic lepszego do zrobienia
• nie chce przedstawić znajomym, rodzinie, nigdzie nie zaprasza, nie kupuje nigdy prezentów, choćby symbolicznego kwiatka
• po kłótniach czy sprzeczkach to ty zawsze odzywasz się pierwsza
• rzadko albo wcale nie mówi ci komplementów, nie okazuje czułości lub to ty zwykle jesteś stroną inicjującą
• nie interesuje się twoimi sprawami, nie pamięta, o czym mówiłaś wczoraj

www.magnoli.pl