komorka_rozmowa

Do 31 marca 2012 r. będą trwać programy rabatowe operatorów sieci komórkowych Cosmote i Wind dla bezrobotnych i emerytów.

Oferta Cosmote skerowana jest do nowych i istniejących prywatnych abonamentów oraz kart Cosmote, którzy są bezrobotni i zarejestrowani w urzędzie pracy OAED lub są emerytami powyżej 65 lat.

Abonenci otrzymają 15% rabat obniżający miesięczną opłatę przez okres jednego roku na wszystkie programy z umową, które będą aktywowane do końca marca.

Zainteresowane strony mogą składać wymagane dokumenty w terminie do 31 marca w sklepach Cosmote, OTEshops Germanos lub w obsłudze klienta Cosmote pod numer telefonu 13838.

Natomiast Wind oferuje beneficjentom zasiłku dla bezrobotnych 20% rabat na wszystkie usługi firmy (telefonii komórkowej, stacjonarnej i Internetu oraz na wszystkie nowe połączenia z przenoszonych numerów związanych z programami Double Play Μ i L & Telephony M & L) na okres 12 miesięcy od daty aktywacji.

Ponadto, programy z umową abonamentu komórkowego Wind To All 25 zawierają również, dodatkowe 60 minut rozmów w dowolnym czasie, także telefony na kartę oferują 120 minut bezpłatnych rozmów do wszystkich sieci stacjonarnych w każdym miesiącu.

Programy są dostępne poprzez sieci oddziałów Wind w całej Grecji.