Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej. Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych. Kolejna, druga edycja wydarzenia, odbędzie się w terminie 8 – 10 października 2020 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.

Targi BIOEXPO Warsaw to także idealna okazja do nawiązywania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego, jak również rozwijania i zwiększania eksportu produktów. Targi BIOEXPO Warsaw to też przestrzeń do prezentacji nowości oraz rozmowy o trendach na rynku żywności i produktów ekologicznych.

Nieodłączną częścią wydarzenia jest Kongres BIOEXPO, charakteryzujący się bogatym programem konferencji, seminariów i warsztatów, które stanowią szansę na podjęcie dyskusji o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju. Podczas BIOEXPO Warsaw w ramach programu Hosted Buyers w wydarzeniu biorą udział także kupcy z zagranicy zainteresowani importem żywności i produktów ekologicznych do swoich krajów.

Do grona wystawców organizator zaprasza przedstawicieli sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, biodegradowalnych i kompostowalnych opakowań oraz naczyń do serwowania, maszyn produkcyjnych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także start’upy oraz instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące). W pierwszej edycji na targach BIOEXPO Warsaw zgromadziło się blisko 220 wystawców z Polski, Włoch, Niemiec, Holandii, Grecji, Sri Lanki, Turcji czy Bangladeszu oraz 9000 odwiedzających z branży i sektora handlu. Dużą grupę odwiedzających stanowili również kupcy z zagranicy uczestniczący w programie Hosted Buyers, m.in., z Niemiec, Ukrainy, Białorusi, Litwy.

Najważniejsze wydarzenia i atrakcje towarzyszące BIOEXPO Warsaw 2020:

  • Kongres BIOEXPO, realizowany przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej – Partnera Strategicznego Targów
  • PROGRAM HOSTED BUYERS
  • STREFA NOWOŚCI, w której zaprezentowane zostaną produkty innowacyjne, które zostały wprowadzone na rynek w roku 2020 lub zostaną wprowadzone do końca 2020 r.
  • KONKURS NA NAJLEPSZY PRODUKT PREZENTOWANY PODCZAS TARGÓWSzczegółowe informacje o wydarzeniu, a także materiały z poprzedniej edycji imprezy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.bioexpo.pl

pdfInformacje BIOEXPO Warsaw