Polska placówka dyplomatyczna bierze udział w 85. edycji Międzynarodowych Targów Wielobranżowych TIF w Salonikach w dniach 11-19 września 2021 r. Krajem honorowym tegorocznej edycji targów jest Grecja, co wiąże się z obchodami 200. rocznicy wybuchu Powstania Greckiego, a hasło przewodnie TIF 2021 to: Grecja – Przeszłość, Teraźniejszość, Przyszłość.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będziemy promować Polskę jako dostawcę nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz atrakcyjną destynację turystyczną. W ramach obchodów 200. rocznicy wybuchu Powstania Greckiego będziemy także upowszechniać wiedzę na temat polsko-greckich bohaterów, którzy wywarli wpływ na nowożytną Grecję, w tym Jerzego Iwanowa-Szajnowicza.

Miłośników gier komputerowych zapraszamy do pawilonu 17, gdzie Ambasada RP w Atenach przygotowała promocję polskiej oferty gier komputerowych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem targów oraz wytycznymi sanitarnymi dla zwiedzających na stronie internetowej organizatorów:

https://www.thessalonikifair.gr/en/safety-and-health-protocols

https://www.thessalonikifair.gr/en/information

Serdecznie Państwa zapraszamy na stoisko 18 w pawilonie 16 do Międzynarodowego Centrum Wystawienniczego w Salonikach.

Źródło: Ambasada RP w Atenach