Miejsce dla Ciebie

Zadbane dłonie i paznokcie dodają wdzięku i są wizytówką każdej kobiety. Dłonie cały czas wystawione są nie tylko na widok publiczny, ale też na działanie szkodliwych czynników: promieni słonecznych, wiatru, suchego powietrza czy detergentów. Nie każda z nas zdaje sobie sprawę, że skóra dłoni, podobnie jak skóra szyi, jest bardzo cienka i praktycznie pozbawiona gruczołów łojowych, dlatego szybko się wysusza i starzeje. Dlatego też właśnie dłonie mogą zdradzać nasz wiek.

Add a comment

Zazwyczaj tego nie toleruje ale w tym przypadku nawet zachęcam. W ostatnich latach dość powszechna stała się tkanina mikrofaza lub inaczej mikrofibra, większość z nas wie o jej istnieniu i jej zastosowaniu. Lecz jestem pewna, że o szczegółach nie wszyscy mamy pojęcie.

Add a comment

Są chwile w życiu każdej kobiety kiedy chciałaby wyglądać wyjątkowo pięknie. Nie każda z nas potrafi uwydatnić swoje zalety czy zatuszować niedoskonałości chociaż tych jako kobiety mamy zdecydowanie mniej. Dlatego dobrze jest mieć możliwość skorzystania z pomocy fachowca .

Add a commentnk-widget