Dzielmy się smakami…

Jedzenie to jedna z codziennych przyjemności, która cieszy tym bardziej z im większą ilością osób się nim dzielimy. To daje większą satysfakcję i większy doping do ponownego przygotowania pysznego posiłku nie tylko dla bliskich.

Podziel się z innymi… swoim przepisem! 

Każdy z nas zna jakiś fajny przepis. Na pewno jest coś co przygotowuje babcia lub mama czy koleżanka a co jest naprawdę nieprawdopodobnie smaczne! Potrawy, które na stałe zapisują się w domowym jadłospisie i które wzbudzają uśmiech wszystkich domowników. Dlaczego nie miałabyś/miałbyś podzielić się tym cudem z innymi? Na portalu polonOrama.com możesz to zrobić! 

W tym miejscu chcemy stworzyć zbiór smacznych propozycji kulinarnych mających szanse stać się takimi właśnie potrawami.

Podziel się z innymi… swoją wiedzą!

Pisałeś/pisałaś pracę magisterską lub licencjacką na temat zdrowej żywności, ziół, estetyki kulinarnej czy czegokolwiek innego czym zajmujemy się na portalu lub czy moglibyśmy się zająć? Pracujesz w podobnej branży i masz wiedzę na wspomniane tematy? Dlaczego to wszystko miałoby stać zapomniane lub nieopowiedziane? 

Jak to zrobić?

To bardzo proste! Wystarczy przygotować potrawę, spisać potrzebne składniki oraz sposób przygotowania i zrobić kilka zdjęć (można przesyłać przepisy bez zdjęcia, jeśli ktoś nie ma możliwości jego zrobienia).

Bo jedzenie ma znaczenie!

Z wielką przyjemnością opublikujemy Twój materiał. To unikalna szansa dotarcia z przepisem do szerokiego grona odbiorców. Dlaczego Twój przepis nie miałby spróbować swoich sił w Internecie? Dzięki temu sprawisz, że inne osoby wzbogacą swoją kuchnię o nowe, smakowite dania. Zarejestruj się na portalu i wypełnij FORMULARZ DODAJ NOWY PRZEPIS lub napisz na nasz adres: info@polonorama.com  kliknij i wyślij. Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska oraz miejsca skąd pochodzisz. Jeśli chcecie możecie nawet dodać krótką notkę o sobie!

Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy w kuchni! nk-widget