Bezpłatny Katalog Firm w polonOrama.com jest doskonałym miejscem do promocji twojego biznesu. 

Dlaczego warto dodać firmę do Katalogu Firm?

W dzisiejszych czasach Internet spełnia bardzo ważną role w życiu człowieka, służy nam do zabawy, zastępuje gazety, telewizje, za pomocą Internetu możemy poznać nowych przyjaciół. Jednak najważniejszą rola Internetu jest taka, że służy nam jako źródło informacji. Dzięki niemu znajdujemy praktycznie wszystko począwszy od przepisów kulinarnych, znaczeniu trudnych słów, produktów, usług itd. 

Co oferuje Katalog Firm w polonOrama.com?

Katalog Firm umożliwia kompleksową promocję Twojej firmy dużej czy małej.  To miejsce, w którym można znaleźć działalności Polaków i Greków związanych z Polską oraz Firmy działające w dwóch krajach, a jednocześnie uzyskać lepszy widok na oferowane przez nich usługi. 

Jak dodać firmę do katalogu? 

Jeżeli Twojej firmy nie ma jeszcze w serwisie polonorama.com , to możesz bezpłatnie ją dodać do bazy poprzez zarejestrowanie się na portalu i wypełnieniu formularza DODAJ WPIS lub napisaniu na nasz adres: info@polonorama.com .  

Jakie dane muszę podać rejestrując firmę? 

Oprócz pełnej nazwy i miasta prosimy o podanie wiarygodnych danych firmy i wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką * oraz podanie branży (kategorii) głównej zgodnej z działalnością firmy. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniej kategorii na liście napisz do nas a dodamy kategorię, która będzie odpowiednia dla twojej firmy. Zachęcamy do wypełnienia jak największej ilości pól, aby ułatwić potencjalnym klientom odnalezienie Państwa oferty. 

Wpis może zawierać tylko jeden adres kontaktowy, który się podaje w odpowiednich polach. 

Zdjęcie lub logo firmy - prosimy o zamieszczenie w wymiarach 805X540.

Tags- słowa kluczowe i frazy oddzielamy przecinkiem (ułatwią odnalezienie Twojej firmy w wyszukiwarkach).

Mapa Google - automatycznie podaje współrzędne geograficzne (lokalizacja na podstawie danych: miasta, ulicy, kodu pocztowego i państwa).

Jeśli firma posiada więcej oddziałów (np., jeśli kilka sklepów w różnych miejscach) należy dla każdego z nich utworzyć oddzielny wpis.

Każdy wpis przed dodaniem sprawdzanym jest przez moderatora - w tym czasie nie jest widoczny w Katalogu.

W ciągu 24 godzin następuje akceptacja wpisu, po weryfikacji przez administratorów.

Po dodaniu firmy, na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość z informacjami dotyczącymi dostępu do panelu zarządzania, skąd możliwe jest edytowanie wprowadzonych danych, dodanie dodatkowych informacji o firmie lub dodanie kolejnych oddziałów firmy.

Zgłoś błąd

Jeśli zauważą Państwo nieaktualne dane firmy (np. inny adres, telefon) prosimy o przesłanie aktualnych danych na nasz adres info@polonorama.com, zostaną one uzupełnione po wcześniejszej weryfikacji.nk-widget