Państwo

Premier rządu greckiego Alexis Tsipras zapowiedział, że w połowie grudnia zostanie wypłacona świąteczna zapomoga wszystkim bezrobotnym, rodzinom, emerytom i rencistom, którzy spełniają określone kryteria.

Spółka DEI (Public Power Corporation S.A.) informuje swoich klientów, którzy korzystają z faktury gospodarstw domowych przy taryfie G1N w nocnej strefie czasowej, iż zacznie ona obowiązywać w okresie zimowym – od 1 listopada 2017 aż do 30 kwietnia 2018.

Program KEA: Rząd przechodzi do gruntownych zmian… KEA przeciera szlak w związku z pomocą finansową, którą otrzymują wszyscy posiadający niskie przychody. Karta jak i zasiłek czynszowy są wycofywane i włączane do Społecznych Świadczeń Socjalnych (KEA). 

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się procedura elektronicznego składania zgłoszeń do Programu Dofinansowania Wyjazdów Wakacyjnych dla Pracujących i Bezrobotnych za okazaniem Numeru Turystyki Społecznej OAED na rok 2016-2017 dla uprawnionych jak i dla operatorów biur podróży. Procedura składania zgłoszeń zakończy się 20 listopada o godzinie 23:59.nk-widget