Zbliżający się festiwal smaku odbędzie się w majestatycznej nadmorskiej dzielnicy Alimos, tuż obok plaży, w zorganizowanym i bezpiecznym miejscu dla dorosłych i młodych gości.

Po raz pierwszy festiwal odbywa się na południowych przedmieściach Aten. Specjalizuje się w egzotycznych smakach, łączących kuchnię azjatycką i afrykańską. Będzie to urzekająca podróż związana z degustacją, która zabierze Cię daleko.

Organizatorzy specjalizują się w szerokim spektrum kuchni indyjskiej, arabskiej, afrykańskiej i azjatyckiej (owoce morza, mięso, owoce i warzywa) z przyprawami i ziołami z całego świata, a także słodyczy opartych na tradycyjnych recepturach indyjskich (wegetariańskie, wegańskie i inne).

Pełne menu obejmuje pyszne przekąski, dania główne wielu rodzajów na każde preferencje, a także lekkie desery oparte na ekstra czystym miodzie z pierwszego tłoczenia i syropie bądź sorbecie na bazie cukru.

Potrawy nie są ostre. Można wybierać między różnymi smakami. Ponadto na końcu posiłku będzie wiele przekąsek i deserów. Piwo z Grecji, Azji, Arabii, Afryki, napoje bezalkoholowe i wina. Ponadto będzie można znaleźć koktajle mleczne, mango latsi (smoothie) i kawę. Dodatkowo klimat dopełni tradycyjna shisha w wielu smakach.

Podczas całego festiwalu będzie można posłuchać muzyki z Grecji, Azji, Arabii, Afryki i kilku innych krajów europejskich. O 18.00 odbędzie się pokaz specjalny z orientalnym, bollywoodzkim tańcem brzucha.

INFORMACJE:
Kiedy: 06 października 2018 r. – 07 października 2018 r.
Czas: od 12:00 do 23:30
Gdzie: Alimos, Cine Alimos
Cena: 5-10 euro
E-mail: dakua_athens@hotmail.com
Numer kontaktowy: 6955544167

Witryna: www.royalcurryhouse.com

opr. Paulina Hędrzaknk-widget