Społeczność polska w Grecji

W sobotę i niedzielę, 25 - 26 listopada 2017, w hali wystawowej Helexpo Palace, Leoforos Kifissias 39, Maroussi, odbył się kolejny, już 18 Międzynarodowy Świąteczny Bazar Charytatywny.

Add a comment

We wtorek 21 listopada w hotelu Grande Bretagne w Atenach w drugi dzień oficjalnej wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy wraz z Małżonką w Grecji odbyła się uroczystość upamiętniająca Dzień Niepodległości Polski. Uroczystość zaszczycili swą obecnością Prezydent i jego małżonka Agata Kornhauser - Duda.

Add a comment

We wtorek 21 listopada podczas drugiego dnia oficjalnej wizyty Pary Prezydenckiej w Grecji, prezydent Andrzej Duda otworzył w siedzibie Fundacji Stavros Niarchos w Atenach polsko-greckie Forum Innowacji i Zielonych Technologii.

Add a comment

foto; Jakub Szymczuk KPRP

Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser -Dudą oraz Prezydent Grecji Prokopis Pawlopulos wzięli udział w inauguracji wystawy "Wolność za najwyższą cenę: Jerzy Iwanow-Szajnowicz. Bohater dwóch narodów". Otwarta w ateńskim Muzeum Wojny ekspozycja została poświęcona polskiemu i greckiemu bohaterowi z czasów II wojny światowej.

Add a commentnk-widget